044 337 92 47

068 603 57 07

Русский  Укр 
Каталог шин
Последние отзывы
2017-11-22 10:45:09
Лучшая шиповка
Именно у Nokian самая лучшая шиповка. Всегда уверенность на дороге. Шипы не потерял вообще. Катаю уж...
Nokian Hakkapeliitta SUV 8

2017-09-20 17:08:47
Неубиваемые
Работаю в такси, на зиму ставлю уже четвертый сезон эту Дебицу - просто неубиваемая, тянет везде и в...
Debica Frigo 2

2017-09-20 17:05:18
Тяговитые
Ездил на стареньком Мерсе - в этом магазине посоветовали взять на зиму Gislaved Euro Frost 5 . Покуп...
Gislaved Euro Frost 5

2017-07-15 10:19:51
Безупречные
Шины отличные и для города и для трассы - испытано на себе. Michelin никогда не подводит. Уже не пер...
Michelin Energy Saver plus

2017-07-15 10:15:43
Удачные
Уже 2 зимы откатал на этих Нексенах . Очень удачная модель для внедорожников. Выгребал из любого сне...
Nexen (Roadstone) Winguard SUV


Показать все отзывы
Шины
Автокресла
Авто
Ширина Профиль Диаметр
Бренд Сезон

Склад шин.Доставка по Києву 4-х і більше шин - БЕЗКОШТОВНО! Доставка 2-х шин = 70 грн.

З об'єктивних причин, будь ласка, уточнюйте ціну в день покупки.

Шини Dunlop

Шини Dunlop

  Конструкторське бюро Dunlop / Данлоп за історію існування компанії справило чимало революційних інновацій в сфері автомобільних покришок. Дж.Б.Данлопом є першовідкривачем гумової автомобільної камери. 

  В основі його винаходу лежить камера футбольного м'яча. Крім того, саме цьому великому винаходу належить патент на технологію протектора роздвоєного типу. Завдяки такому винаходу помітно покращилися показники зчеплення покришки з дорожнім полотном, а так само зросла його зносостійкість. 

  Камера для Пневмошини - ще один винахід команди розробників Dunlop, зокрема інженера на прізвище Вудс. Крім цього, саме цією компанією вперше була проведена на світло водовідштовхувальна гумова суміш. Така інновація активно використовується у виробництві сучасних покришок, завдяки чому не шиповані шини отримали неймовірно високі характеристики зчеплення з дорожнім полотном. Зимові шини Dunlop лінійок Graspic і SJ, вироблені за описаною вище технологією, встигли отримати величезну популярність по всьому світу. Прототип технології RunFlat, що мав назву Denovo, був винайдений ще в 70-х, але тоді їй не було знайдено гідного застосування, та розробка не була доведена до кінця. 

  Трохи пізніше з'явилася - в кінці 90-х років, система RunFlat стала певною візитною карткою компанії. Виробництво автомобільних покришок Dunlop відбувається по всьому світу на 10-ти заводах компанії. Dunlop займає почесне п'яте місце в світовому рейтингу виробників своєї галузі. 

  Показником якості продукції, що випускається, можна вважати співпрацю компанії з такими гігантами автовиробництва, як Honda, Toyota, Mitsubishi, General Motors, BMW, Mersedes-Benz, Audi, Opel, Renault, Peugeot і Fiat. Завдяки своїй сильній технічній базі, бездоганній якості готової продукції і численних перемог на всіляких авто-чемпіонатах, у Dunlop є непогані шанси незабаром очолити ТОР світових виробників автомобільних покришок. Після злиття компанії з корпорацією Goodyear Tire & Rubber Company, яка вже співпрацює з такими матками, як Sava, GoodYear, Debica і Fulda, значно зросли виробничі обсяги і частка продукції Dunlop на світовому ринку.