044 337 92 47

068 603 57 07

Русский  Укр 
Последние отзывы
2017-09-20 17:08:47
Неубиваемые
Работаю в такси, на зиму ставлю уже четвертый сезон эту Дебицу - просто неубиваемая, тянет везде и в...
Debica Frigo 2

2017-09-20 17:05:18
Тяговитые
Ездил на стареньком Мерсе - в этом магазине посоветовали взять на зиму Gislaved Euro Frost 5 . Покуп...
Gislaved Euro Frost 5

2017-07-15 10:19:51
Безупречные
Шины отличные и для города и для трассы - испытано на себе. Michelin никогда не подводит. Уже не пер...
Michelin Energy Saver plus

2017-07-15 10:15:43
Удачные
Уже 2 зимы откатал на этих Нексенах . Очень удачная модель для внедорожников. Выгребал из любого сне...
Nexen (Roadstone) Winguard SUV

2017-05-18 12:10:07
Выносливые
Откал всю зиму на этом бриджике - доволен покупкой очень и очень. Шины отличные, что по снегу что по...
Bridgestone DM-V1


Показать все отзывы
Шины
Автокресла
Авто
Ширина Профиль Диаметр
Бренд Сезон

Так чи універсальна всесезонна гума?

Вже давно всі автолюбителі звикли перевзувати шини в залежності від пори року. Наявність зимової гуми істотно збільшує безпеку і зайвий раз говорити про це не має сенсу. Однак не так давно виробники автошин почали випускати всесезонну гуму, яка може бути універсальним рішенням. На даний момент всесезонна гума ставити в базовій комплектації лише на деякі моделі позашляховиків. Хоча деякі водії взувають легкові автомобілі в цю гуму і їздять на ній весь рік.
За своїми характеристиками всесезонна шина найкраще підходить тільки для осінньо-зимового періоду. Але це не означає, що їй не можна використовувати і влітку, і навесні. Характеристики всесезонної гуми такі, що вона досить швидко зношується саме в літній період, оскільки вона дуже м'яка. В першу чергу таку гуму використовують на позашляховиках, але вона також підходить і для легкових автомобілів. Саме тому всесезонна гума є універсальною. Склад цієї гуми хоч і піддається сильним навантаженням влітку, зате в зимовий період сильно не замерзає і зберігає м'якість. Однак не варто переоцінювати всесезонну гуму. Інакше б виробники автомобілів на всі свої машини встановлювали б саме цей тип покришок. Також не слід плутати всесезонні покришки з зимовими нешипованими шинами. На обох типах цієї гуми можна побачити маркування «M + S», що значить «бруд» і «сніг». Але зимова гума додатково маркується «сніжинкою».

Тим не менш зимова гума відрізняється від всесезонної. В першу чергу тим, що всесезонка за своїм складом і характеристикам жорсткіше, ніж зимова. Тому не виключено, що взимку автомобіль на всесезонній гумі буде заносити або виникнуть проблеми з гальмами. Також, якщо використовувати всесезонні шини при дуже низькій температурі вони будуть відчувати ті ж проблеми, що і літня гума на морозі. Тому збільшення гальмівного шляху і погіршення зчеплення з дорогою просто не уникнути. А як наслідок і високий ризик дорожньо-транспортних ситуацій і подій.
У підсумку виходить, що всесезонна гума не є такою вже універсальною, як деякі заявляють. Вона відмінно підійде для позашляховиків, при її використанні в помірних погодних умовах.